Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Kredi Kartı Borç taksitlendirme kredikartiborcerteleme.com’da nasıl yapılır?

Kredi Kartı Borç Taksitlendirme İçin Manavgat’taki ofisimizi ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Manavgat’taki ofisimize geldiğinizde kart borcu erteleme, kartınızdaki kullanılabilir limit kadar nakit ihtiyacınızı peşin veya taksitli kullanma vb. ihtiyaçlarınız için kart borçlarınız havale / eft transfer ile ödenerek veya bankamatikten ödemeniz yapılarak ödendi belgeniz size teslim edilir.

Borcu istediğiniz tutarda kapatılan kredi kartlarınız veya kullanılabilir limitiniz kadar nakit kullanım yaptığınız kredi kartlarınız, tek çekim, 3 ay, 6 ay, 9 ay veya 12 ay gibi taksitlerle yeniden taksitlendirilerek borçlarınız ötelenerek sizlerin ödemelerinizi daha kolay ödemeniz sağlanmış olur.

Bu İşlemin Peşin Çekim İşlemlerde Toplam Maliyeti Sadece %5

Bu İşlemin 3 Ay Taksitlendirme Toplam Maliyeti Sadece %7

Bu İşlemin 6 Ay Taksitlendirme Toplam Maliyeti Sadece %9

Bu İşlemin 9 Ay Taksitlendirme Toplam Maliyeti Sadece %10,5

Bu İşlemin 12 Ay Taksitlendirme Toplam Maliyeti Sadece %12

 

Örnek 1 : 1000 tl borcunuz varsa bu borç 1050tl olarak tek çekimde kartınızdan çekilir. Size 1000tl ödeme yapılır ve bu şekilde borcunuzu ödemiş olursunuz.  Bu şekilde küçük bir farkla hem kartınızı kullanabilir hem de ödemelerinizi bir sonraki aydan ödemeye başlarsınız. 

Örnek 2 : 1000 tl borcunuz varsa bu borç 1090tl olarak 9 taksit  kartınızdan çekilir. Size 1000tl ödeme yapılır ve bu şekilde borcunuzu ödemiş olursunuz.  Bu şekilde küçük bir farkla hem kartınızı kullanabilir hemde ödemelerinizi bir sonraki aydan başlamak üzere aylık 181 tl lik taksitlerle ödemeye başlarsınız.